2022-09-26_10-08-46-2022-09-26HUMMARK.png
Hummark
Hummark

Consilier vanzari Showroom Mobilier

Oras de lucru
Cluj-Napoca
Industrie
Mobilei / Mobilier
Departament
Vanzare consultativa / Showroom
Functia
lucrator comercial

Consilierul Vanzari comercializeaza mobilier si decoratiuni italiene extravagante si de cea mai inalta calitate in Showroom.

Cerințe:

Cerinte pentru postul de Consilier Vanzari Showroom Mobiliere:

  • Experienta in vanzari este apreciata dar nu reprezinta conditie de angajare
  • Persoana cu atitudine pozitiva si aspect placut, motivata si cu incredere de sine
  • Persoana deschisa si comunicativa, cu un limbaj profesional, care sa transmita un mesaj clar si concis, intr-un mod care sa capteze si sa conecteze
  • Bune abilitati de vanzare si negociere

Principalele responsabilități:

Responsabilitatiile unui Consilier Vanzari Showroom Mobiliere;
  • Intampinarea clientilor in showroomul din Cluj-Napoca
  • Consilierea clientilor in alegerea produselor dorite
  • Repartizarea clientilor catre departamentul de proiectare, in functie de cerinte
  • Redactarea de oferte de pret
  • Mentinerea legaturii cu clientii Realizarea de contracte, facturi si anexe
  • Facilitarea comunicarii intre partile implicate in proiect: client, furnizor, departamentul de proiectare, contabil, echipa de transport si montaj

Ofertă:

  • Pachet salarial atractiv
  • Bonusuri de performanta
  • Mediu de lucru placut si lipsit de stres
  • Posibilitatea de a invata design de interior de la colegii designeri/arhitecti (in limita a 2 ore / saptamana)

Firma de recrutare Hummark este o agentie de resurse umane in Cluj-Napoca, care recruteaza personal pentru compania partenera: Brand cu vechime de peste 10 ani comercializeaza mobilier si decoratiuni italiene extravagante si de cea mai inalta calitate.