2020-12-07_15-37-16-cukrasz cofetar.jpg
Persource S.R.L.

Cukrász v. Cukrász kisegítő

Oras de lucru
Cluj-Napoca
Industrie
Alimentatie publica - Restaurant / Bar / Cofetarie
Departament
Laborator / Analize
Functia
cofetar

Obiectivul postului:

Hagyományos házi süteményeket készítő – cukrászt vagy kisegítőt alkalmazunk

Cerințe:

  • Gyakorlattal rendelkező munkatársakat keresünk: Bejgli, Dobos, mézes kalács, Isler stb elkészítésében.
  • Önnállóan is süteményeket készíteni tudó kollégát keresünk.
  • Ismeri és készítésében tapasztalt: Bejgli, Dobos, mézes kalács, Isler stb.
  • Nem igényel szakképzést.
  • Munkapont: Bács – cukrász labor.

Principalele responsabilități:

- cukrász félkész, késztermékek készítése
- önnállóan is süteményeket készíteni tudó
- munkaterület tisztántartása
Elvárásunk a precíz, pontos munkavégzés.

Ofertă:

- stabil, bejelentett, hosszútávú munkát
- határozatlan idejű munkaszerződést
- versenyképes fizetést
- szakmai fejlődést
- igényes, korszerű felszereltséggel rendelkező munkakörnyezetet

Despre angajator:

Kolozsvár-i házi süteményeket készítő laboratorium, Bács munkaponttal.