2022-09-21_18-58-48-2022-09-21HUMMARK11.png
Hummark
Hummark

Inginer proiectant instalatii electrice-Cluj Napoca

Oras de lucru
Cluj-Napoca
Industrie
Electronica / Electrotehnica / Electrocasnice
Departament
Arhitectura / Proiectare civila - industriala
Functia
tehnician proiectant electronica

Elaborează proiectele de instalații electrice pentru clădiri de birouri, rezidențiale si industriale la toate fazele de execuție;

Cerințe:

Absolvent al Facultății de Electrotehnica sau al Facultății de Ingineria Instalatiilor;
Abilități de lucrul cu programele AutoCAD 2D/3D, Autocad electrical, Dialux, Micorsoft Office;
Abilități de lucrul cu programele Revit, Navisworks reprezinta un avantaj;
Cunoștințe legislație din domeniu (legi, normative, standarde);
Gândire logică, atenție sporită, inițiativa, aplicare cu ușurință a cunoștințelor tehnice dobândite în anii de studiu;
Cunoștințe de project management ;
Experiență în coordonarea echipelor si a proiectelor de instalații electrice.

Principalele responsabilități:

  • Elaborează proiectele de instalații electrice pentru clădiri de birouri, rezidențiale si industriale la toate fazele de execuție;
  • Analiză, calculul, dimensionarea elementelor de instalații electrice în ansamblul lor;
  • Planificarea proiectului din punct de vedere a producției;
  • Asistență tehnică pe șantier pe perioada execuției pentru partea proiectată;
  • Respectarea termenelor de predare;
  • Asumarea deciziilor în chestiunile tehnice;
  • Comunicarea pe probleme tehnice cu clienții si reprezentarea companiei la semințe.

Ofertă:

  • Abonament la servicii medicale complete;
  • Dezvoltare profesională complexă și rapidă, implicare în proiecte, urmărire in execuție;
  • Participare la programe de training;
  • Mediu de lucru profesional și plăcut într-o echipa experimentata;
  • Promovare bazată pe rezultate;
  • Beneficii in funcție de experienta, implicare si rezultate;
  • Evaluare constanta a performanțelor, posibilitatea extinderii activităților responsabilităților si beneficiilor.

Firma de recrutare Hummark este o agentie de resurse umane in Cluj-Napoca, care recruteaza personal pentru compania partenera: Birou de recrutare externalizat.