2022-08-03_18-24-15-montator instalatii climatizare hvac hummark.jpg
Persource S.R.L.

Instalator Climatizare HVAC - Aer Conditionat-Cluj Napoca

Oras de lucru
Cluj-Napoca
Industrie
Constructii / Instalatii / Amenajari (Executie)
Departament
Constructii / Instalatii / Santier
Functia
montator aparate aer conditionat

Montarea intsalatiilor de climatizare semi industriale si rezidentiale.

Cerințe:

- Calificare in domeniu - prezintă avantaj;
- Experienta în domeniu - prezintă avantaj;
- Carnet de conducere cat.B - obligatoriu;
- Capacitate de munca in echipa; -
 Seriozitate si profesionalism;
- Disponibilitate pentru deplasari scurte in tara.

Principalele responsabilități:

- Montarea echipamentelor de climatizare;
- Evaluarea functionarii diverselor sisteme de racire si a componentelor acestora: chiller, AC, sistem VRF etc.;
- Mentinerea in functiune a sistemelor si a agregatelor prin efectuarea de revizii periodice;
- Evaluarea corecta a eventualelor defectiuni ale sistemelor / agregatelor;
- Intocmirea fiselor de interventie / revizie.

Ofertă:

- Salariu motivant
- Contract de munca pe perioada nedeterminata
- Echipament de lucru oferit de catre companie

Firma de recrutare Hummark este o agentie de resurse umane in Cluj-Napoca, care recruteaza personal pentru compania partenera: Partener Persource din industria climatizarii.