2021-01-11_15-28-00-ambalator manual 4.jpg
Persource S.R.L.

Operator Ambalare Manuala

Oras de lucru
Cluj-Napoca
Industrie
Metal / Mecanica
Departament
Ambalare / Etichetare
Functia
ambalator manual

Realizarea operaṭiunii de ambalare, infoliere manuala si automata, etichetare si legare.

Cerințe:

- Forta fizica si dexteritate manuala medie. - Atentie la detalii. - Bune abilitati de prindere si

Principalele responsabilități:

- executarea de operaṭiuni de ambalare, infoliere manuala si automata, etichetare si legare a unitatilor de ventilatie;
- respectarea si urmarirea proceselor de lucru;
- utilizarea echipamentelor conform specificatiilor si instructiunilor de lucru;
- vedere / stare de sanatate buna, distingere culori.

- program de lucru, un singur schimb L-V 06:00-14:30, respectiv 08:00-16:30 ( pauza de masa 30min.,+ doua pauze a cate 10 min.)
- mediu de lucru stabil; contract de munca pe perioada nedeterminata
- asigurarea analizelor medicale la angajare, respectiv, analizelor medicale periodice.
- bonusuri si prime: premiu de prezenta; premiu productivitate
- decontare transport
- tichete de masă / zi lucrată;
- orele suplimentare sunt platite cu 200%;
- instruire oferită pentru angajații noi;
- posibilitate de dezvoltare;
- diverse evenimente organizate pentru angajați;
- siguranța locului de muncă.
- prime de sarbatori/vacanta

Despre angajator:

Partener Persource, producator de echipamente tehnice.