2022-09-26_12-04-26-2022-09-26HUMMARK5.png
Hummark
Hummark

Optometrist - Showroom Cluj Napoca

Oras de lucru
Cluj-Napoca
Industrie
Medicina / Sanatate
Departament
Medicina umana
Functia
optometrist (studii superioare)

Obiectivele jobului Optometrist sunt transparenta, ambitie, responsabilitate si suflet de echipa.

Cerințe:

Cerinte pentru postul Optometrist:
  • Experiența minima de consultatii optometrice (determinare dioptrii, prescriptie pentru lentile de contact)
  • Diploma de absolvire/Atestat de optometrist
  • Cunostinte despre notiunile de baza in domeniul opticii si optometriei
  • Cunostinte operare calculator
  • Responsabilitate si seriozitate
  • Cunoasterea in detaliu a cataloagelor de produs pentru producatorii de lentile oftalmice
  • Nu vei face singur, ci alaturi de o echipa pasionata de a lucra cu si pentru oameni, iar noi iti vom oferi atat trainguri interne, cat si externe.

Principalele responsabilități:

Responsabilitatiile Optometristului:

  • Efectuarea consultatiilor optometrice
  • Prescrierea retetelor de ochelari/ lentile de contact
  • Consilierea si recomandarea de produse optice din portofoliul companiei
  • Comandarea lentilelor catre furnizori prin platforme online
  • Oferirea sprijinului noilor colegi.

Ofertă:

  • Salariu FixTichete de masa
  • Bonusuri lunare de performanta
  • Traininguri interne si externe
  • Dezvoltare atat personala, cat si profesionala
  • Evaluari si cresteri salariale anuale
  • Super discount-uri la orice produs comercializat
  • Liber de ziua de nastere si extra zile de concediu pentru fiecare an pentrecut la companie
  • Bonus pentru fiecare recomandare de noi colegi
  • O echipa TARE si cel putin 2 party-uri pe an :)

Firma de recrutare Hummark este o agentie de resurse umane in Cluj-Napoca, care recruteaza personal pentru compania partenera: Compania cu cea mai rapidă creștere din piața de optică din România, cât și cel mai apreciat magazin de optică din România, iar misiunea noastră este să facem lumea să vadă bine, prin produse și servicii de optică de excepție, la îndemâna oricui. Transformăm felul în care pot fi văzute lucrurile, formând o lume mai educată, mai conștientă și mai responsabilă când vine vorba de sănătatea vederii.