2019-09-09_11-24-25-2019.02.08 agent vanzari ungaria SFL.jpg
Persource S.R.L.

Reprezentant Vanzari Zonal - Ardeal Nord-Vest

Oras de lucru
Cluj-Napoca
Industrie
Constructii / Instalatii / Amenajari (Materiale)
Departament
Vanzari B2C - Distributie / Revanzatori
Functia
agent de vanzari (agent vanzari)

Promovarea si vanzarea produselor companiei in zona desemnata: Ardeal Nord-Vest (CJ; BN; MM; SJ; SM).

Cerințe:

Cerinte necesare:
- Absolvent studii superioare
- Experienta in vanzari de minim 2 ani in domeniul materialelor de constructii
- Cunostinte de operare MS Office, Internet
- Abilitati de negociere si comunicare, sociabilitate, capacitate de munca in echipa
- Capacitate de analiza si sinteza a informatiilor, prioritizarea activitatilor
- Permis de conducere categoria B (obligatoriu)
Constituie avantaj:
-Cunostinte de limba maghiara/engleza

Principalele responsabilități:

- Promovarea si vanzarea produselor companiei in zona desemnata: Ardeal Nord-Vest (CJ; BN; MM; SJ; SM).
- candidatul poate locui în oricare dintre judetele nominalizate
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii companiei
- Negocierea si supervizarea derularii contractelor stabilite conform politicii comerciale
- Dezvoltarea retelei de distributie
- Vizitarea periodica a clientilor si întocmirea rapoartelor despre îndeplinirea obiectivelor
- Gestionarea soldurilor clientilor conform facturilor scadente
- Participarea la definirea cadrului comercial general

- Posibilitatea de dezvoltare profesionala in domeniul vanzarilor si a materialelor de constructii,
- Mediu de lucru placut si stabil,
- Pachet salarial competitiv,
- Bonus vanzari in functie de performante,
- Masina de serviciu,
- Echipamente de lucru: laptop, telefon.

Partener Persource, unul dintre principalii jucatori de pe piata sistemelor de învelitori din Europa de Est. Grupul de firme functioneaza în prezent ca un producator de tigle de beton si sisteme de învelitori avand patru fabrici complet automatizate, cinci centre de distributie si opereaza în opt tari din Europa.