2022-10-17_16-52-19-2022-10-17 hmk Asistent Administrativ Cluj.png
Hummark
Hummark

Asistent administrativ - Cluj-Napoca

Oras de lucru
Cluj-Napoca
Industrie
Constructii / Instalatii / Amenajari (Executie)
Departament
Office - Secretariat / Asistenta operativa
Functia
secretar general

Jobul asistent administrativ consta in depunerea documentatiilor de avize spre institutii publice si private.

Cerințe:

Cerinte pentru postul de Asistent administrativ;
  • Persoana dinamica, dornica de lucru si sa fie deschisa spre experiente noi.
  • Obligatoriu a detine permis de conducere categoria B.
  • Cunoasterea pachetului office (word, excel, ppt) si navigare pe internet sunt cerinte obligatorii

Principalele responsabilități:

Responsabilitatiile unui  Asistent administrativ;
  • Depunerea documentatiilor de avize spre institutii publice si private,
  • Impachetarea planselor - format: A3-A1,
  • Deplasare in oras catre verificatorii de proiecte,
  • Alte responsabilitati conform fisei de post.

Ofertă:

  • Salariul fix
  • Bonusuri pentru orele suplimentare si pentru implicare.