2022-10-21_14-41-35-2022-10-21 hmk resurse umane salsrizare economist cluj.png
Persource S.R.L.

Inspector Resuse Umane Salarizare - Cluj-Napoca

Oras de lucru
Floresti
Industrie
Prestari servicii
Departament
Economic / Financiar / Contabilitate
Functia
inspector/referent resurse umane

Angajam Contabil pentru organizarea evidentei contabile conform legislației in vigoare, in concordanta cu sistemul organizatoric intern, vorbitori de limba maghiara.

Cerințe:

Cerinte pentru postul de Inspector Resuse Umane Salarizare:
  • Studii superioare in domeniul financiar/contabil avantaj-membru CECCAR ;
  • Minimum 2-3 ani experiența similara in domeniul financiar-contabil;
  • Background solid de contabilitate, raportare și cunoștințe fiscale;
  • Experiență semnificativă cu un software de gestiune (ERP)
  • Cunoștințe avansate de Microsoft Excel;
  • Capacitate de analiza, evaluare, corelare si sinteza a informațiilor;
  • Spirit organizatoric, abilitați de comunicare, atenție la detalii;
  • Limba Maghiara (nivel de comunicare)

Principalele responsabilități:

Responsabilitatiile unui Inspector Resuse Umane Salarizare:
  • Intocmește statul lunar de plata
  • Administrează documentele angajaților companiei (contracte de munca, acte adiționale, decizii de încetare etc.);
  • Întocmește Registrul de Evidenta al Salariaților si transmite datele către ITM;
  • Participa la controalele cu privire la situațiile/ problemele de personal – salarizare, efectuate de reprezentanți ai instituțiilor de stat.

Ofertă:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Posibilitate de colaborare și pentru experți contabili, care au disponibilitate pentru o normă întreagă;
  • Decontarea cost transport personal;
  • Siguranță și posibilitatea de a cooperare cu o echipă dinamică;
  • Condiții moderne de lucru.