2022-11-03_13-56-59-2022-11-03 AJUTOE ELECTRICIAN BRASOV.png
Persource S.R.L.

Ajutor Electrician-Necalificat - Brasov

Oras de lucru
Brasov
Industrie
Energetica / Eoliana / Solara / Nucleara
Departament
Constructii / Instalatii / Santier
electrician constructor montator aparataj si cabluri de joasa tensiune

Ajuta la mеntеnanţa/execuţia echipamentelor/ instalaţiilor/ sistemelor/ dispozitivelor.

Cerințe:

Cerinte pentru postul de Ajutor Electrician-Necalificat;

  • Experiență în instalații electrice-avantaj;
  • Studii tehnice sau școala profesională cu profil electric;
  • Cunoștințe de bază în domeniul electric;
  • Atestarea ANRE, constituie un avantaj;
  • Disponibil/ă pentru deplasări în țară/ lucru pentru intervenții;
  • Permis de conducere auto categoria B-avantaj;
  • Atitudine pozitivă și esti orientat/ă spre obiective.

Principalele responsabilități:

Responsabilitatiile unui Ajutor Electrician-Necalificat;

  • Ajuta la inlocuirea si repara echipementelor electrice defecte in timp util;
  • Instaleaza echipamente noi si realizeaza instalatii electrice respectand normativele in vigoare;
  • Mentine si intretine in buna stare de functionare si in ordine,
  • Raspunde de sculele, utilajele, aparatele, dispozitivele, uneltele etc. pe care le are in custodie;
  • Executã modificãri pe echipamentele/ instalaţiile/ sistemele/ dispozitivele
  • Realizare necesar de materiale pentru executarea lucrarii;

Ofertă:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Prima de Craciun si Paste;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala,
  • Traininguri periodice;
  • Asistenta in invatarea si insusirea programelor de lucru specifice;