2022-11-03_13-56-18-2022-11-03 AJUTOR ELECTRICIAN BUCURESTI.png
Persource S.R.L.

Ajutor Electrician-Necalificat - Bucuresti

Oras de lucru
Bucuresti
Industrie
Energetica / Eoliana / Solara / Nucleara
Departament
Constructii / Instalatii / Santier
electrician constructor montator aparataj si cabluri de joasa tensiune

Execuția instalațiilor electrice de joasă tensiune si ajutarea colegiilor de echipa.

Cerințe:

Cerinte pentru postul de Ajutor Electrician-Necalificat:
  • Experiență în instalații electrice; Studii tehnice sau școala profesională cu profil electric;
  • Cunoștințe de bază în domeniul electric;
  • Disponibil pentru deplasări în țară/ lucru pentru intervenții;
  • Permis de conducere auto categoria B- avantaj;
  • O titudine pozitivă și esti orientat/ă spre obiective.
  • Cursuri, atestãri specifice postului, calificarea dе electrician reprezintã un avantaj;
  • Capacitate de învățare rapidă, atenție la detalii;

Principalele responsabilități:

Responsabilitatiile unui Ajutor Electrician-Necalificat:
  • Execuția instalațiilor electrice de joasă tensiune;
  • Realizarea montajului traseelor de tubulatură, jgheaburi, cabluri;
  • Montare prize, senzori, butoane etc.
  • Acționează în funcție de necesitate în cazul apariției unor probleme tehnice/electrice și intervine pentru repunerea în funcțiune a echipamentelor,

Ofertă:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Prima de Craciun si Paste;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala,
  • Traininguri periodice;
  • Asistenta in invatarea si insusirea programelor de lucru specifice;