2022-11-17_15-26-39-2022-11-17 Inginer Testare Cluj Bucuresti.png
Hummark
Hummark

Inginer testare

Oras de lucru
Bucuresti, Cluj-Napoca
Industrie
Automobile / Autovehicule Rutiere
Departament
Testare / Incercari / Verificare
Functia
operator calculator electronic si retele

Integrat in cadrul sitului unuia dintre clientii nostri din domeniul de fabricatie autovehicule rutiere din TITU, veti participa la activitati specifice de pregatire si testare autovehicule prototip.

Cerințe:

  • Cunostinte nivel mediu industria auto;
  • Indemanare pentru a efectua interventii practice de complexitate mica;
  • Engleza/Franceza nivel mediu;
  • Permis auto cu minim un an experienta;
  • Disponibilitate pentru naveta la CTT;
  • Disponibilitate misiuni in tara cu durate variabile (de la o zi pana la max doua sapt).

Principalele responsabilități:

Integrat in cadrul sitului unuia dintre clientii nostri din domeniul de fabricatie autovehicule rutiere din TITU, veti participa la activitati specifice de pregatire si testare autovehicule prototip (teste anduranta, componente de usi, ferestre etc.)

Ofertă:

  • Salariu motivant
  • Mediu de lucru placut
  • Bonuri de masa