2022-11-17_15-26-50-2022-11-16 Topograf cluj bucuresti.png
Hummark
Hummark

Topograf si ajutor de topograf

Oras de lucru
Bucuresti
Industrie
Prestari servicii
Departament
Topografie / Geodezie / Cadastru
Functia
topograf

Intocmire documentatii tehnice de specialitate (relevee,planuri topografice, planuri de situatie, planuri AS BUILT).

Cerințe:

Cerinte pentru  Topograf si ajutor de topograf:
  • Studii medii sau superioare in desfasurare/finalizate (GEODEZIE);
  • Cunostinte de lucru in Autocad si Microsoft Office;
  • Cunostinte in a utiliza aparatura specifica domeniului de activitate;
  • Permisul de conducere cat. B Serios, responsabil si punctual;

Principalele responsabilități:

Responsabilitatiile unui Topograf si ajutor de topograf:
  • Intocmire documentatii tehnice de specialitate;
  • Masuratori in teren, cu ajutorul aparaturii specifice domeniului de activitate;
  • Prelucrarea datelor si realizarea planurilor topografice;

Ofertă:

  • Salariu motivant
  • Mediu de lucru pe teren
  • Bonuri de masa