2022-11-17_17-40-17-2022-11-17 control de calitate cluj.png
Persource S.R.L.

CONTROLOR DE CALITATE - Cluj Napoca

Oras de lucru
Apahida
Industrie
Echipamente / Instrumente / Unelte de lucru
Departament
Calitate / CTC / ISO
Functia
controlor calitate

Controlorul de Calitate inspecteaza calitatea produselor ce intra in procesul de fabricatie.

Cerințe:

  • Studii medii/superioare, reprezinta avantaj, domeniul tehnic,
  • Reprezinta avantaj, experienta in domeniul CTC (controlul calitatii) in productie/fabrica/constructii,
  • Atentie distributiva, spirit de observatie, atentie la detalii si culori.

Principalele responsabilități:

  • Inspectezi calitatea produselor ce intra in procesul de fabricatie si ambalare, in conformitate cu tehnologia de fabricatie si standardele interne de calitate,
  • Completeazi si arhiveazi fisele de masuratori,
  • Urmaresti respectarea tehnologiei de fabricatie si a standardelor interne de calitate,
  • Raportezi defectele aparute si intocmesti lista cu neconformitati.

Ofertă:

  • Salarizare atrativa
  • Al 13-lea salar
  • Abonament servicii medicale la clinica Medlife
  • Abonament mijloc de transport