2022-11-17_15-26-09-2022-11-17 Consultant Turimsm remote.png
Hummark
Hummark

Consultant turism - Remote

Oras de lucru
Cluj-Napoca
Industrie
Turism / Calatorii / Voiaj
Departament
Vanzari C2C - Consultanta / Intermediere
Functia
agent de turism

Intocmirea, prezentarea si vanzarea produselor turistice externe si interne.

Cerințe:

Cerinte pentru postul de Consultant turism:
  • Cunostinte de baza de geografie, studiile de specialitate finalizate constituie avant
  • Cunostinte de operare PC (Word, Excel, Mail);
  • Cunostinte de limba engleza/italiana - alte limbi constituie avantaj.
  • Experienta relevanta in turism

Principalele responsabilități:

Responsabilitatiile unui Consultant turism:
  • Consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice;
  • Rezervarea serviciilor turistice si biletelor de avion solicitate;
  • Urmarirea derularii actiunii turistice;
  • Itocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie;
  • Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu partenerii;
  • Incarcarea ofertelor si a promotiilor de la furnizori, in website.

Ofertă:

  • Pachet salarial atractiv
  • Bonuri de masa
  • Bonusuri de performanta