2022-11-14_18-06-40-2022-11-14 Agent Vanzari Cluj-Napoca.png
Hummark
Hummark

Agent Vanzari / Merchandising - Cluj-Napoca

Oras de lucru
Cluj-Napoca
Industrie
Tutun / Tigari
Departament
Vanzari B2C - Distributie / Revanzatori
Functia
agent de vanzari (agent vanzari)

Vei plasa si asigura necesarul de marfa la raft conform standardelor si obiectivelor companiei (aprovizionare, ordonare si expunere, verificare, etichetare, afisare, verficare termen de valabilitate, urmarire stoc in vederea realizarii unei comenzi optime), venind in intampinarea nevoilor clientilor.

Cerințe:

Cerinte pentru postul de Agent Vanzari / Merchandising:
  • Studii medii finalizate;
  • Carnet de conducere;
  • Cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook);
  • Abilitati de vanzare si negociere;
  • Capacitate de comunicare si relationare;
  • Abilitati numerice;
  • Spirit de initiativa;
  • Orientarea spre consumator;

Principalele responsabilități:

Responsabilitatile unui Agent Vanzari / Merchandising:
  • Vei promova si mercantiza produsele;
  • Vei intretine si dezvolta portofoliul de clienti;
  • Vei fi responsabil cu implementarea materialelor POSM si a promotiilor;
  • Vei urmari realizarea planului de dezvoltare, agreat cu colegul responsabil;
  • Vei participa la negocieri, intocmiri de contracte si vei monitoriza derularea si finalizarea acestora;
  • Vei colabora cu agentii distribuitorilor ajutandu-i sa realizeze planul de vanzari;

Ofertă:

  • Contract individual de munca pe perioada nedeterminata.
  • Salariu motivant format din parte fixa si parte variabila, ca sa fii confortabil.
  • Bonusuri stimulative, in functie de realizari.
  • Masina de serviciu.
  • Telefon de serviciu