2022-11-17_15-26-23-2022-11-17 Agent Vanzari Online cluj.png
Hummark
Hummark

Consultant Vanzari - online - Accesorii Auto

Oras de lucru
Craiova
Industrie
Automotive Piese / Componente Auto
Departament
Vanzari online / e-Commerce
Functia
agent de vanzari (agent vanzari)

Consilierea clientilor in alegerea accesoriilor auto dorite si potrivite nevoilor acestora.

Cerințe:

  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Interes si pasiune fata de ceea ce face;
  • Responsabil si dornic de a invata lucruri noi;
  • Experienta in vanzari este necesaara, domeniul auto sau e-commerce reprezinta un real avantaj;

Principalele responsabilități:

  • Preluarea telefonica a comenzillor si inregistrarea acestora in sistem;
  • Confirmarea comenzilor;
  • Managementul retururilor;
  • Comunicarea statusului de livrare a produsului;

Ofertă:

  • Salariu motivant
  • Mediu de lucru placut
  • Latop si telefon de serviciu