2022-11-17_17-22-32-2022-11-17 Montator subansamble cluj.png
Persource S.R.L.

Montator Subansamblare- Cluj-Napoca

Oras de lucru
Apahida
Industrie
Echipamente / Instrumente / Unelte de lucru
Departament
Productie / Montaj / Asamblare
Functia
montator subansamble

Montarea elementelor pentru realizarea compontentelor/echipamentelor conform desenului tehnic.

Cerințe:

Cerinte pentru postul de Montator Subansamble;

  •  Dexteritate si atnetie la detalii. Intelegerea si executarea fazelor de montaj si asamblare.;
  • Candidatul trebuie sa aiba indemanare, sa provina din mediu tehnic cu dorinta de invatare;
  • Abilitatea de a lucra ca parte a unei echipe;
  • Disponibilitate pentru efort fizic, de intensitate mica.
  • Abilitatea de a lucra cu precizie;
  • Bune abilitati de concentrare;

Principalele responsabilități:

Responsabilitatiile unui Montator Subansamble;
  • Opereaza echipamentele aflate in linia de productie conform instructiunilor de lucru;
  • Urmareste procedurile, realizarea planului de productie, instructiunile de lucru si alte reguli existente in companie;
  • Pregateste si ececuta asamblarea finala de subansambluri electronice;
  • Asigura indeplinirea volumelor de productie planificate etc.
  • Utilizarea echipamentelor si materialelor asa cum a fost instruit.
  • Pastreza ordinea, disciplina, curatenia, normele sanitar-veterinare, igiena;

Ofertă:

  • Salarizare atrativa
  • Al 13-lea salar
  • Abonament servicii medicale la clinica Medlife
  • Abonament mijloc de transport