2022-11-17_15-25-40-2022-11-17 tehnician irigatii cluj.png
Hummark
Hummark

Tehnician Irigatii - Cluj-Napoca

Oras de lucru
Cluj-Napoca
Industrie
Echipamente / Instrumente / Unelte de lucru
Departament
Specialisti / Tehnicieni
Functia
lucrator calificat ?n irigatii

Oferă suport şi asistentă pentru buna funcţionare a sistemelor de irigaţii.

Cerințe:

  • Studii - diplomă de bacalaureat (studii superioare într-unul din domeniile: îmbunătăţiri funciare, agricultură, horticultură, inginerie economică în agricultură sau ingineria mediului constituie un avantaj);
  • Experienţă în domeniul sistemelor de irigaţii - constituie un avantaj;
  • Limba engleză - nivel mediu (Documentaţia tehnică este în limba engleză);
  • Cunoştinţe de operare calculator: Excel, Word, PowerPoint;
  • Permis de conducere categoria B.

Principalele responsabilități:

  • Participă la montarea si punerea in functiune a sistemelor de irigații în teren;
  • Defineşte împreuna cu superiorul ierarhic strategia de promovare a sistemelor de irigaţii destinate domeniului agricol şi asigură procesul de vânzare al acestora;
  • Participa la acţiunile de promovare a produselor (demonstraţii, evenimente, târguri, publicitate);
  • Urmăreşte periodic modul de funcţionare al sistemelor implementate la client;
  • Realizează intervenţii tehnice.

Ofertă:

  • Salariu motivant
  • Mediu de lucru placut