2022-11-03_13-56-30-2022-11-03 COORDONATOR-SEF ECHIPA ELECTRICIENI BUCURESTI.png
Persource S.R.L.

Coordonator/Sef Echipa Electricieni - Brasov

Oras de lucru
Brasov
Industrie
Energetica / Eoliana / Solara / Nucleara
Departament
Constructii / Instalatii / Santier
electrician constructor montator aparataj si cabluri de joasa tensiune

Coordonator/Sef Echipa Electricieni cu experienta in lucrari de joasa tensiune si medie tensiune, pentru executia instalatiilor si coordinarea echipei de electricieni.

Cerințe:

Cerinte pentru poostul de Coordonator/Sef Echipa Electricieni:
  • Absolvent studii medii sau superioare profil electromecanic, electric, energetic, instalatii etc.
  • Certificat/Calificare/Atestat
  • Autorizatie ANRE reprezinta avantaj
  • Permis de conducere categoria B reprezinta avantaj
  • Abilitate de coordonare echipa
  • Seriozitate, precizie, responsabilitate si orientare spre calitate;
  • Limba engleză la nivel conversațional – mediu (obligatoriu);
  • Abilități de coordonare a unei echipe;
  • Persoană dinamică și responsabilă;
  • Abilitati de rezolvare a problemelor;
  • Gandire tehnica si logica;

Principalele responsabilități:

Responsabilitatiile unui Coordonator/Sef Echipa Electricieni:
  • Analizeaza datele tehnice primite de la client si/sau alti subcontractori;
  • Lucrari de instalatii electrice Intretinerea instalațiilor electrice
  • Coordonează echipa în lucrările de schimbare și montaj
  • Punerea în funcțiune a instalațiilor electrice de joasă tensiune;
  • Asigura eficienta activitatilor din subordine, raspunzand atat pentru distribuirea sarcinilor si responsabilitatilor personalului din subordine, cat si pentru corecta alocare a resurselor (umane, materiale)
  • Asigura desfasurarea activitatilor conform planificarilor si termenelor contractuale Verifica documentatia tehnica de executie si informeaza Directorul Tehnic in cazul in care documentatia este incompleta sau trebuie modificata;
  • Asigura implementarea solutiilor optime din punct de vedere tehnic si economic;
  • Verifica prin sondaj calitatea materialelor/ produselor aprovizionate;
  • Asigura arhivarea periodica a documentatiilor elaborate pe hartie;

Ofertă:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Prima de Craciun si Paste;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala, traininguri periodice;
  • Asistenta in invatarea si insusirea programelor de lucru specifice;