2022-11-03_13-52-08-2022-11-03 ELECTRICIAN CONSTANTA.png
Persource S.R.L.

Electrician - Constanta Olimp

Oras de lucru
Constanta
Industrie
Energetica / Eoliana / Solara / Nucleara
Departament
Constructii / Instalatii / Santier
electrician constructor montator aparataj si cabluri de joasa tensiune

Instaleaza aparatura primita conform specificatiilor tehnice ale acestora pentru asigurarea functiunilor proiectate.

Cerințe:

Cerinte pentru postul de Electrician;
  • Studii medii sau superioare, profil tehnic;
  • Calificarea dе electrician reprezintã un avantaj;
  • Autorizare ANRE reprezintã un avantaj;
  • Dе preferat minim un an experienţã într-o poziţie similarã;
  • Permis conducere auto - categoria B-avantaj;
  • Disponibilitate de deplasare in tara;
  • Fara frica de intaltimi;
  • Bune abilităţi de organizare şi gestionare a timpului, atentie la detalii si munca in echipa;
  • Seriozitate, punctualitate, disciplina;
  • Cunostinte in domeniul instalatiilor electrice
  • Cunoasterea echipamentelor electrice si de automatizare

Principalele responsabilități:

Responsabilitatiile unui Electrician;
  • Realizeazã mеntеnanţa/execuţia echipamentelor/ instalaţiilor/ sistemelor/ dispozitivelor de la punctele de lucru ale clienţilor
  • Intervine operativ pentru rezolvarea incidentelor la solicitarea şefului punctului de lucru/de echipã;
  • Executã modificãri pe echipamentele/ instalaţiile/ sistemele/ dispozitivele de la punctele de lucru ale Beneficiarilor,
  • Realizarea cablarii si a conexiunilor necesare pentru implementarea sistemelor de securitate tehnica, conform proiectelor;
  • Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate si curenti slabi
  • Executa lucrari de instalatii electrice joasa tensiune pentru constructii civile si industriale ;
  • Pregateste receptia obiectivului finalizat, si participarea la receptie;

Ofertă:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Prima de Craciun si Paste;
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala, traininguri periodice;
  • Asistenta in invatarea si insusirea programelor de lucru specifice;