2022-11-14_17-49-29-2022-11-14 Tehnician Service, Electromecanic-Cluj Napoca.png
Hummark
Hummark

Tehnician service / Electromecanic - Cluj-Napoca

Oras de lucru
Cluj-Napoca
Industrie
Electronica / Electrotehnica / Electrocasnice
Departament
Specialisti / Tehnicieni
tehnician mentenanta electromecanica - automatica echipamente industriale

Tehnician service / Electromecanic efectueaza lucrari de mentenanta,

Cerințe:

Cerinte pentru postul de Tehnician service / Electromecanic;
  • Studii tehnice medii/superioare;
  • Cunostinte despre motoare termice si masini electrice;
  • Cunostinte de interpretare a schemelor electrice;
  • Experienta de minim 1 an in domeniul tehnic electric/electromecanic;
  • Bune abilitati de comunicare;
  • Orientare catre client;
  • Carnet de conducere categ. B.

Principalele responsabilități:

Responsabilitatiile unui Tehnician service / Electromecanic;
  • Efectueaza lucrari de mentenanta, depanare grupuri electrogene si motoare cu ardere interna, inclusiv in teritoriu;
  • Realizeaza PIF-uri;
  • Asigura consultanta tehnica;
  • Mentine relatia cu clientul;

Ofertă:

  • Pachet salarial motivant
  • Bonuri de masa
  • Tichete cadou de sarbatori
  • Tichete vacanta
  • Al 13-lea salariu
  • Masina de serviciu;
  • Laptop si telefon de serviciu.