2022-11-18_11-46-31-2022-11-18 Lucrator Comercial Cluj.png
Hummark
Hummark

Lucrator Comercial (Shop Assistant) - Cluj-Napoca

Oras de lucru
Cluj-Napoca
Industrie
Comert / Retail
Departament
Vanzare asistata / Lucrator comercial
Functia
vanzator (lucrator comercial)

Consilierea clientilor prin prezentarea produselor si ofertelor curente.

Cerințe:

Cerinte pentru postul de Lucrator Comercial:

  • Studii medii
  • Experienta in gestiunea marfurilor si incasarilor reprezinta un avantaj
  • Cunostinte de limbi strine onstitutie un avantaj ;
  • Capacitatea de a lucru intr-un mediu de lucru dinamic;
  • Orientare spre client;
  • Orientare spre munca in echipa;

Principalele responsabilități:

Responsabilitatiile unui Lucrator Comercial:
  • Aranjarea produselor din magazine pe categorii si culori;
  • Etichetarea acestora, sertizarea etichetelor;
  • Distributia de materiale promotionale in magazin,
  • Primetrul alaturat sau diverse zone din oras;
  • Indeplinirea targetului lunar;
  • Receptionarea produselor la intrarea si iesirea din magazin;
  • Inventarierea produselor din magazin;

Ofertă:

  • Pachet salarial motivant
  • Bonuri de masa
  • Bonusuri de performanta
  • Discount de magazin