2022-11-21_13-34-23-2022-11-21 Inginer coordonare proiecte oradea.png
Hummark
Hummark

INGINER COORDONARE PROIECTE

Oras de lucru
Oradea
Industrie
Constructii / Instalatii / Amenajari (Executie)
Departament
Inginer / Inginerie
Functia
inginer proiectant energetician

Obiectivul postului:

Elaborare proiecte cu ajutorul aplicatiilor de tip Cad.

Cerințe:

  • Studii tehnice;
  • Experienta si Bune cunostinte in folosirea programului AutoCad;
  • Organizat, atent la detalii, rezistent la stres, ordonat;
  • Capacitate mare de organizare a propriilor activitati, de planificare si prioritizare a task-urilor;
  • Acuratete in indeplinirea sarcinilor;

Principalele responsabilități:

  • Elaborare detalii de executie;
  • Verificare documentatie;
  • Intocmire documentatii specifice;
  • Stabiliarea solutiilor tehnice

Ofertă:

  • Pachet salarial atractiv
  • Mediu de lucru tanar si dinamic
  • Conditii moderne de munca
  • Activitate dinamică, cu punerea în valoare a potențialului personal