2022-11-07_14-53-50-2022-11-07 TEHNICIAN INSTALATTI TERMICE CLUJ NAPOCA.png
Hummark
Hummark

Tehnician intretinere instalatii sanitare si termice - Cluj-Napoca

Oras de lucru
Cluj-Napoca
Industrie
Constructii / Instalatii / Amenajari (Executie)
Departament
Constructii / Instalatii / Santier
Functia
electrician de intretinere si reparatii

Responsabil de realizarea de reparatii asupra consumatorilor electrici alimentati la reteaua JT.

Cerințe:

Cerinte pentru postul de Tehnician intretinere instalatii sanitare si termice:
  • Tehnician cu Certificat Calificare sau Cursuri de specialitate in domeneniu instalatiilor sanitare sau termice.
  • Experienta de minimum 1 an.
  • Diploma de Bacalaureat ori Absolvent al unei Scoli Profesionale
  • Bune abilitati de comunicare şi interrelaţionare
  • Persoană dinamică, cu o atitudine pozitivă, deschisa lucrului in echipa
  • Posesor Permis Conducere auto categoria B.

Principalele responsabilități:

Responsabilitatiile unui Tehnician intretinere instalatii sanitare si termice:
  • Vei fi responsabil de identificarea si inlocuirea aparatajelor ori corpurilor de iluminat defecte
  • Vei fi responsabil de intocmirea listelor de materiale necesare reparatiilor asupra instalatiilor electrice
  • Vei respecta regulamentul de ordine interioara
  • Vei activa in cadrul unui program de lucru de 8/zi

Ofertă:

  • Contract de munca
  • Salariu lunar fix + bonuri de masa
  • Concediu anual conform reglementarilor in vigoare
  • Echipament de protectie a muncii