2021-04-21_20-09-25-zidar 92.jpg
Persource S.R.L.

Muncitori in constructii - Belgia: Zidari

Oras de lucru
Belgia
Industrie
Constructii / Instalatii / Amenajari (Executie)
Departament
Constructii / Instalatii / Santier
Functia
zidar pietrar

Executarea zidariei si lucrarilor de santier conform planului de lucru.

Cerințe:

- Capacitatea de a intelege si de a lucra conform desenul tehnic pentru constructii
- Experienta de minim 2- 3 ani in domeniu
- Capacitatea de a lucra singur sau in echipa
- Conditie fizica buna
- Persoana serioasa, organizata
- Permis de conducere categoria B reprezinta avantaj

Principalele responsabilități:

- Respectarea normelor de siguranta si sanatate in munca. - Executarea lucrarilor cantitativ si calitativ - Folosirie si utilizarea adecvata a instrumentelor si echipamentelor de lucru.

Ofertă:

- Salariu atractiv in functie de experienta si indemanare
- Transportul asigurat de angajator
- Cazarea asigurata de companie
- Costurile de intretinere si administrative de locuit platite de angajator.
- Contract pe perioada nedeterminata

Partenere Persource cu activitate in domeniul constructiilor in Belgia.