2021-04-21_20-07-07-lacatus-confectii-metalice 1.jpg
Persource S.R.L.

Muncitori in constructii - Belgia: lacatusi confectii metalice

Oras de lucru
Belgia
Industrie
Constructii / Instalatii / Amenajari (Executie)
Departament
Constructii / Instalatii / Santier
Functia
constructor-montator de structuri metalice

Lacatusi montaj structuri metalice pentru santier (obligatoriu apti pentru lucru la inaltime).

Cerințe:

• De preferat absolvent de scoala profesionala/liceu tehnic sau detinator de certificat de calificare lacatus/sudor.
• De preferat cunostinte desen tehnic pentru structuri si confectii metalice
• Cunostinte privind exploatarea si intretinerea utilajelor si dispozitivelor din sectoarele de lacatuserie.
• Abilitati de a lucra in echipa.
• Corectitudine, flexibilitate, punctualitate.

Principalele responsabilități:

• Citeste desenele tehnice de baza si complexe, a instrucţiunilor de lucru si a specificatiilor tehnice;
• Inţelege toate elementele esenţiale ale specificaţiilor tehnice si modul in care acestea se aplica procesului de asamblare;
• Utilizează dispozitive de masurare generale şi diferite instrumente pentru asamblarea componentelor;
• Efectuează asamblare, reglare, testare conform specificaţiilor tehnice;
• Participă la instruirea si indrumarea noilor angajati;
• Participa activ la imbunatatirea continua a produselor si proceselor.
• Prin comportament si atitudine de lucru reprezinta compania angajatoare.

Ofertă:

- Salariu atractiv in functie de experienta si indemanare
- Transportul asigurat de angajator
- Cazarea asigurata de companie
- Costurile de intretinere si administrative de locuit platite de angajator.
- Contract pe perioada nedeterminata

Partenere Persource cu activitate in domeniul constructiilor in Belgia.